+420 775 011 320
MenuMENU
Search

×


Pískovací pracovní plošiny

nastenna-pracovni-plosina-piskovaci-box.jpg

Obecně

Pracovní plošina Blastman je speciálně vyvinuta pro prostředí tryskacího boxu a určena k tryskání rozměrných výrobků, jako jsou vagóny, rámy nákladních vozů, kontejnerů či velkých svařenců.
 
Pracovní plošinou Blastman, na které pracovník stojí, lze pohybovat vertikálním i horizontálním směrem po celé délce kabiny a zároveň otáčet, aby se dosáhlo i na místa, která jsou vzdálenější. Plošiny lze vybavit různým příslušenstvím, např. nožním ovládáním, sedátkem, držákem trysky atd.

Maximální zatížení plošiny je většinou dimezovnavné na 250kg / 2 osoby. 

POPTÁVKA


mostova-pracovni-plosina-piskovaci-box.jpg

Mostová pracovní plošina

Mostová pracovní plošina je určena do pískovacích boxů. Lze ji použít například v montážních halách, kde se pracovník potřebuje pohybovat okolo výrobku. Její hlavní výhodou je, že se díky ní pracovníci dostanou do každého koutu tryskacího boxu. Využívá se hlavně při tryskání vagónů, rámů nákladních vozů, kontejnerů či velkých svařenců. Lze ji kombinovat i s tryskacím robotem Blastman k dokončovacím či kontrolním pracem.
 
Pracovní plošinou Blastman lze pohybovat vertikálně i horizontálně po celé délce kabiny. Plošinou, na které pracovník stojí, lze otáčet 360 stupňů, takže si ji lze nastavit tak, aby byla práce na ní co možná nejpohodlnější. Plošiny lze vybavit různým příslušenstvím, např. nožním ovládáním, sedátkem, držákem trysky atd.

Maximální zatížení plošiny je většinou dimezovnavné na 250kg / 2 osoby. 

POPTÁVKA