+420 775 011 320
MenuMENU
Search

×


Naši partneři

Holland Mineraal bv.


Jedním z obchodních partnerů PKIT Praha s.r.o. je společnost Holland Mineraal bv. Tato společnost byla založena již roku 1976 a má v oblasti tryskání dlouholeté zkušenosti. Ve spolupráci s touto společností dodává PKIT Praha s.r.o. na český a slovenský trh veškerou technologii pro ruční tryskání. Mezi hlavní produkty se řadí kompletní tryskací boxy a haly s veškerým příslušenstvím jakým je nezbytná recyklační technologie a filtrační technika. Mezi další nabízené produkty patří tlakové tryskací kotle, tlakové tryskací kabiny, sací tryskací kabiny, bezprašné tryskací zařízení a tryskací zařízení se zpětným odtahem abraziva. V neposlední řadě jsou dodávány veškeré potřebné příslušenství, jakým jsou trysky, hadice, spojky, ochranné pomůcky a mnoho dalších.


IBIX SRL

Společnost PKIT Praha s.r.o. je výhradním zástupcem společnosti IBIX SRL pro český a slovenský trh. IBIX byl založen v roce 2000 sestrami Giovannini, které díly výrobku dobili svět pískování. IBIX je mladá, dynamická společnost, ale přesto zkušená a prodchnutá výraznám obchodním duchem a pozoruhodným přístupem orientovaným na zákazníka. IBIX nabízí produkty nevyšší kavlity a efektivity. Společnost IBIX staví na třech hlavních pilířích, kterými jsou solidní pověst, spolehlivost a schopnost v případě potře poskytnout zákaznická řešení. 


Blastman Robotics Ltd.

Společnost PKIT Praha s.r.o. je výhradním zástupcem společnosti Blastman Robotics Ltd. pro český, slovenský a maďarský trh. Blastman Robotics je jediným výrobcem skutečných tryskacích robotů na světě. Vyvíjí je a vyrábí již od roku 1980, přičemž je stále zdokonaluje k maximální spokojenosti svých zákazníků. Tryskací robot je unikátní technologií, která byla vyvinuta pro tak agresivní prostředí, jakým je tryskací box. Slouží pro tryskání rozměrných výrobků, které je obtížené tryskat ručně. Dodávají se mostový, nástěnný či stacionární roboti umístěný na podlace. Základní výhodou tryskacího robota je rychlost, dokonalost a efektivita tryskání.


BMF GmbH

Společnost BMF byla založna v roce 2007. Roku 2012 společnost vyvynula první prototyp automatického pískovacího zařízení TWISTER. Na základě spokojenosti zákazníků s funkčností se BMF rozhodlo v roce 2016 vyrobit zvětšený model pod názvem TORNADO. Oba stroje brzy našli své uplatně přičem k dnešku se vyrobilo více jak 80 kusů.


VULKAN INOX GmbH

PKIT Praha s.r.o. spolupracuje se společností VULKAN INOX GmbH od roku 2012. V roce 2015 se PKIT Praha s.r.o. stala výhradním zástupcem pro český a slovenský trh. Společnost VULKAN INOX GmbH je výrobce nerezových tryskacích materiálů pod názvem Chronital a Grittal. Jedná se celosvětově uznávané materiály, které jsou známi svou vysokou kvalitou a životností. Díky vlastí laboratoři společnost při výrobě kontroluje stálost kvality. VULKAN INOX GmbH samozřejmě pracuje se systémy managementu jakosti dle norem ISO 9001:2008 a ISO 140001:2004.


Sinto Brasil produtos limitada

Společnost PKIT Praha s.r.o. má výhradní zastoupení pro světového výrobce ocelových granulátů a drtí společnost Sinto Brasil produtos limitada, který spadá pod skupinu japonské společnosti SINTAKOGIO, LTD. Společnost SINTAKOGIO LTD byla založena v roce 1934 přičemž její hlavním odvětvím bylo výroba odlitků pod názvem Kubota Seisakusho, Ltd. v Nagoya (Japonsko). V roce 1974 byla založena společnost Sinto Brasil Produtos Limitada v São Paulu v Brazílii, která se zabývá výrobou ocelových granulátů a drtí. Díky stále zvyšujícímu se odběru materiálu společnost otevřela v roce 2012 zcela novou výrobní linku v Atibaia - Sao Paulo vybavenou high-tech technologií. Veškeré materiály vyrábějí dle standardů SAE J444 (celosvětová norma velikostí tryskacích materiálů). Veškerý materiál je certifikový.


Ventherm A/S

Společnost PKIT Praha s.r.o. má výhradní zastoupení pro dánského výrobce lakovacích a stříkacích boxů.

Společnost Ventherm A/S byla založena v roce 1983. V roce 1986 se společnost přestěhovala do současného sídla na Kastanievej v Broby (Dánsko), kde jsou soustředěny všechny výrobní prostory, sklady a administrativa Venthermu.

V průběhu let si Ventherm vydobyl vedoucí pozici na trhu ve stříkacích kabinách a dalších řešeních pro lakování a povrchovou úpravu, mimo jiné tím, že se zaměřil na zakázková řešení na klíč pro těžký průmysl. Společnost slouží zákazníkům po celém světě.