+420 775 011 320
MenuMENU
Search

×


PantaTec

snimek-obrazovky-2021-08-12-v-16-12-22.png

Obecně

PantaTec ULTIMATE je aditivum pro čištění kovových abraziv, s kterým docílíte lepšího výsledku při pískování. Případná kontaminace tuky či oleji během přechozího výrobního procesu je efektivně a důkladně odstraněna z abraziva, tryskací technologie i výrobku už během samotného pískovacího procesu. Vyčištěné abrazivo následně plní svůj úkol efektivněji, rovnoměrně a důsledněji. Přidáváním ULTIMATE aditiva do tryskacího materiálu lze kovové povrchy pískovat prakticky bez obvyklého předčištění a následně je bez dalšího čištění rovnou lakovat či barvit.


snimek-obrazovky-2021-08-12-v-14-26-04.png

Popis produktu a funkce

ULTIMATE slouží k odstranění mastnoty či oleje, který se do tryskání může dostat z předchozího výrobního procesu. ULTIMATE neobsahuje žádná rozpouštědla ani tenzidy. Čistícího účinku je dosaženo čistě fyzicky díky velmi vysoké adhezivní síle aditiva. Nečistoty jsou z tryskacího procesu společně s aditivem odstraněny obvykle pračkou vzduchu a filtrační jednotkou. Kromě své obrovské účinnosti se také ULTIMATE ukázal být neutrální pro další procesy, např. nátěry na ochranu proti korozi.
 


pantatec-davkovac.jpg

Automatická dávkovací jednotka PantaTec INJECTO

Jednotka INJECTO zlepšuje stabilitu tryskacího procesu a je určena výhradně k použití aditiva Ultimate. Aditivum je dávkováno pomocí stlačeného vzduchu přímo do tryskacího média. Dávkovací tryska lanceta je umístěna do zásobníku abrasiva. Aditivum se přidává do abraziva, kde se s ním promísí a následně na sebe ihned naváže mastnotu a vlhkost. Jednotka INJECTO je propojena s celým systémem, což zajišťuje správné dávkování a to pouze v době, kdy je tryskací zařízení v provozu. Požadované množství a velikost dávky je jednoduše nastavitelné a zřetelně uvedené na displeji jednotky INJECTO.

POPTÁVKA