+420 775 011 320
MenuMENU

Pracovní pozice

Skladník / Technik - Koudelov (Čáslav)

Jsme rodinná firma působící v průmyslovém odvětví již 25 let. Zaměřujeme se na prodej tryskacích materiálů, technologií pro tryskání a lakování. Získali jsme výhradní zastoupení mnoha zahraničních firem a jako jediní nabízíme tryskacího robota.

Do svého týmu hledáme skladníka.

Náplň práce:

  • přijímání, skladování a vydávání materiálů a zásob
  • příprava technologie v půjčovně
  • udržování čistého a organizovaného skladu
  • pravidelné kontroly skladových zásob, řešení případných nesrovnalostí
  • práce s vysokozdvižným vozíkem (zkušenost s VZV podmínkou)

Místo výkonu práce:

  • Sklad - 286 01 Koudelov (Čáslav)

 Požadavky:

  • vzdělání na středoškolské úrovni (maturita či výuční list)
  • ŘP skupiny B nezbytnou podmínkou
  • zodpovědný přístup k práci a pečlivost při manipulaci s materiály
  • schopnost zvedat těžké předměty a ovládat vysokozdvižné vozíky či jiná zařízení ve skladu
  • schopnost pracovat v týmu, komunikovat s ostatními zaměstnanci a dobrá komunikace se zákazníky
  • základní mechanické opravy tryskacího zařízení (školení bude provedeno z naší strany)

Co nabízíme:

  • zázemí silné stabilní společnosti
  • osobní přístup v rámci rodinné firmy
  • dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr, hledáme parťáky klidně na celý život!

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na e-mail info@pkit.cz