+420 775 011 320
MenuMENU
Search

×


Půjčovna

Půjčovna pískovaček nabízí flexibilní a ekonomické řešení pro tryskání nejrůznějších povrchů. Je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují profesionální tryskací zařízení pro krátkodobé nebo jednorázové projekty. Největší výhodou je úspora financí, kdy šetříte vysoké pořizovací náklady.

Mobilní pískovačka je ideální pro venkovní i vnitřní práce, kdy umožňuje snadný transport. Je zvláště užitečná pro projekty, které vyžadují flexibilitu a mobilitu. Díky kompaktnímu designu a snadnému transportu lze mobilní pískovačky snadno přesunout na místo projektu, což umožňuje tryskání přímo na místě bez nutnosti převozu materiálů.

Naše půjčovna tryskacího zařízení poskytuje nejen moderní a spolehlivou techniku, ale také odborné poradenství a podporu. Rádi vám pomůžeme vybrat správné zařízení a vhodné abrazivní materiály pro váš konkrétní projekt. Pronajímáme širokou škálu pískovacích strojů, které jsou pravidelně udržovány a kontrolovány pro svůj maximální výkon a bezpečnost. Využití našich služeb vám umožní dosáhnout dokonalých výsledků při čištění, renovaci a přípravě povrchů pro další úpravy.


mobilni-filtrace-tryskani.jpg

Mobilní filtrační jednotka

PHM-150-TR

 

Mám zájem


mobilni-filtrace-tryskani_250.jpg

Mobilní filtrační jednotka

PHM-250-TR

 

Mám zájem