+420 775 011 320
MenuMENU
Search

×


Ochranné helmy a respirátory

Tryskací ochranná helma se používá v prostředí s vyšší koncentrací prachových částic. Vyrábí se z vysoce odolných materiálů a je vybavena vnitřním polstrováním. Pro větší komfort je možné dokoupit regulátor s klimatizační jednotkou. V nabídce máme i celo obličejovou masku IBIX® s prachovým filtrem, filtrační respirátor s ochranou dýchání FFP3, komunikační sadu s mikrofonem nebo led světlo.

Ochranné pískovací helmy

Ochranné helmy od výrobce GVS-RPB se používají v prostředí s vyšší koncentrací prachových částic. Mají rozměrné panoramatické hledí, které nabízí dokonalý výhled na výrobek a jsou vyráběny z vysoce odolných materiálů. Je možné k nim dokoupit regulátor s klimatizací C40. K helmě je připojený oblek chránící horní část těla.

Ochranné obleky

Pracovní kombinéza chrání pracovníka při tryskání. Má zesílené části v oblasti rukou a nohou a kožené vložky u krku a loktů. Během tryskání se tak na tělo pracovníka nedostane žádné odrážející se abrazivo a on je v této kombinéze spolu s ochrannou helmou a rukavicemi dokonale chráněn.